Themes - CoverNews - en to uk_UA translation catalogue (318 entries)

en: Read more about %s
uk_UA: Докладніше про %s

note: Template Name of the theme
en: Page Builder Full Width
uk_UA: Page Builder на всю ширину

note: Template Name of the theme
en: Blank Canvas
uk_UA: Порожнє полотно

en: Post Navigation
uk_UA: Навігація запису

en: Get Started
uk_UA: Розпочнемо

en: Dashboard
uk_UA: Майстерня

en: Block Patterns
uk_UA: Патерни блоків

en: Starter Sites
uk_UA: Стартові сайти

en: Full Width
uk_UA: На всю ширину

en: Wide
uk_UA: По ширині

en: Conatiner Width
uk_UA: Ширина контейнера

en: Have Queries?
uk_UA: Є питання?

en: All Themes Plan
uk_UA: План усіх тем

en: Claim Your Discount
uk_UA: Отримайте свою знижку

note: Translators: %1$s current user display name., %2$s this theme name., %3$s discount coupon code., %4$s discount percentage.
en: %1$s 🎁 Hope you're loving our free %2$s theme! Dive into the festive spirit with an exclusive gift: %4$s premium features! Use code %3$s at checkout. Wishing you a season filled with joyous holidays and even happier savings! 🎄✨
uk_UA: %1$s 🎁 Сподіваємося, вам сподобалася наша безкоштовна тема %2$s! Пориньте у святковий дух з ексклюзивним подарунком: преміум-функції %4$s! Використовуйте код %3$s при оформленні замовлення. Бажаємо вам сезону, наповненого радісними святами та ще більш щасливими заощадженнями! 🎄✨

en: Section 4
uk_UA: Розділ 4

en: Section 3
uk_UA: Розділ 3

en: Section 2
uk_UA: Розділ 2

en: Section 1
uk_UA: Розділ 1

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Single Column
uk_UA: Окрема колонка

en: Advertisement
uk_UA: Реклама

en: Connect to Us
uk_UA: Зв'яжіться з нами

en: Post List
uk_UA: Перелік записів

en: Post Grid
uk_UA: Сітка запису

en: Post Slider
uk_UA: Слайдер запису

en: About Author
uk_UA: Про автора

en: Post Carousel
uk_UA: Карусель запису

en: Three Columns
uk_UA: Три колонки

en: Featured News
uk_UA: Вибрані новини

en: Main Banner
uk_UA: Головний банер

en: Ticker News
uk_UA: Біжуча стрічка новин

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Show Comment Count
uk_UA: Показувати кількість коментарів

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins on this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено активувати плагіни цього сайту.

en: Error - unable to verify nonce, please try again.
uk_UA: Помилка - не вдалося перевірити nonce, спробуйте ще раз.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
uk_UA: На жаль, вам не дозволяється встановлювати плагіни на цьому сайті.

en: Videos
uk_UA: Відео

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Theme dashboard
uk_UA: Майстерня теми

en: More Details
uk_UA: Детальніше

en: Get Starter Sites
uk_UA: Отримати стартові сайти

en: By
uk_UA: Від

en: Activated
uk_UA: Активовано

en: Install Now
uk_UA: Встановити зараз

en: Are you sure you want to install this plugin?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете встановити цей плагін?

en: Maybe Later
uk_UA: Можливо пізніше

en: Cheatin&#8217; huh?
uk_UA: Хакер чи що?

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
uk_UA: Дія не вдалася. Будь ласка, оновіть сторінку і повторіть спробу.

en: Disable
uk_UA: Вимкнути

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Image Lazy Loading
uk_UA: Відкладене завантаження зображення

en: Background Color will not be applicable for this mode.
uk_UA: Колір фону не застосовується для цього режиму.

en: Dark
uk_UA: Темний

en: Site Mode
uk_UA: Режим сайту

en: Bottom
uk_UA: Знизу

en: Top
uk_UA: Верх

en: Sidebar Sticky Position
uk_UA: Позиція прикріпленої бічної колонки

en: Sidebar Settings
uk_UA: Налаштування бічної колонки

en: Spacious
uk_UA: Просторий

en: Show Featured Image
uk_UA: Показувати головне зображення

en: Single Posts Settings
uk_UA: Налаштування окремих записів

en: Select Breadcrumbs
uk_UA: Виберіть навігаційні стежки

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Show Full Image
uk_UA: Показати повне зображення

en: Set as Background
uk_UA: Використати для фону

en: Date Display Format
uk_UA: Формат відображення дати

en: Date and Author Display
uk_UA: Відображення дати та автора

en: Content Alignment
uk_UA: Вирівнювання вмісту

en: I've already done.
uk_UA: Я вже зробив.

en: Remind me later
uk_UA: Нагадати пізніше

note: Translators: %1$s current user display name.
en: Howdy, %1$s! We've noticed that you've been using %2$s for some time now, we hope you are loving it! We would appreciate it if you can %3$sgive us a 5 star rating on WordPress.org%4$s! We'll continue to develop exciting new features for free in the future by sharing the love!
uk_UA: Привіт, %1$s! Ми помітили, що ви вже деякий час використовуєте %2$s, сподіваємося, вам подобається! Ми будемо вдячні, якщо ви зможете %3$s записавити нам 5 зірок на WordPress.org%4$s! Ми продовжимо розробляти нові захоплюючі функції безкоштовно в майбутньому, якщо ви будете ділитися своєю любов'ю!

en: Disable Sticky Header
uk_UA: Вимкнути прикріплений хедер

en: WordPress Default Date Format
uk_UA: Формат дати за замовчуванням WordPress

en: Date Format by Theme
uk_UA: Формат дати на основі теми

en: Default Excerpt
uk_UA: Витяг за замовчуванням

en: Trimmed Content
uk_UA: Обрізаний вміст

en: Global Settings
uk_UA: Глобальні настройки

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
uk_UA[0]: Наступний рекомендований плагін наразі неактивен: %1$s.
uk_UA[1]: Наступні рекомендовані плагіни наразі неактивні: %1$s.
uk_UA[2]: Наступних рекомендованих плагінів наразі неактивовано: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
uk_UA[0]: Наступний необхідний плагін наразі неактивен: %1$s.
uk_UA[1]: Наступні необхідні плагіни наразі неактивно: %1$s.
uk_UA[2]: Наступних необхідних плагінів наразі неактивовано: %1$s..

note: translators: 1: plugin name(s).
en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
uk_UA[0]: Є оновлення для: %1$s.
uk_UA[1]: Є оновлення для: %1$s.
uk_UA[2]: Є оновлення для: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
uk_UA[0]: Наступний плагін повинен бути оновлений до останньої версії для забезпечення максимальної сумісності з цією темою: %1$s.
uk_UA[1]: Наступні плагіни повинні бути оновленими до останньої версії для забезпечення максимальної сумісності з цією темою: %1$s.
uk_UA[2]: Наступних плагінів повинно бути оновлено до останньої версії для забезпечення максимальної сумісності з цією темою: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
uk_UA[0]: Ця тема рекомендує наступний плагін: %1$s.
uk_UA[1]: Ця тема рекомендує наступні плагіни: %1$s.
uk_UA[2]: Ця тема рекомендує наступних плагінів: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
uk_UA[0]: Ця тема потребує наступного плагіна: %1$s.
uk_UA[1]: Ця тема потребує наступних плагінів: %1$s.
uk_UA[2]: Ця тема потребує наступних плагінів: %1$s.

en: You may have missed
uk_UA: Можливо, ви пропустили

en: Show on single posts
uk_UA: Показувати на окремих записах

en: Related Posts
uk_UA: Пов'язані записи

en: More Stories
uk_UA: Більше історій

en: ago
uk_UA: тому назад

note: Template Name of the theme
en: Front-page Template
uk_UA: Шаблон домашньої сторінки

en: <span class="em-post-navigation">Next</span> %title
uk_UA: <span class="em-post-navigation">Наступний:</span> %title

en: <span class="em-post-navigation">Previous</span> %title
uk_UA: <span class="em-post-navigation">Попередні</span> %title

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
uk_UA: Продовжити читання<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
uk_UA: Схоже, ми не можемо знайти те, що ви шукали. Можливо, пошук може допомогти.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
uk_UA: Вибачте, але ніщо не відповідає вашим пошуковим термінам. Спробуйте ще раз із різними ключовими словами.

note: translators: 1: link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
uk_UA: Готові опублікувати свій перший запис? <a href="%1$s">Почніть звідси</a>.

en: Nothing Found
uk_UA: Нічого не знайдено

note: translators: %s: search query.
en: Search Results for: %s
uk_UA: Результати пошуку для: %s

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk_UA: Встановлення плагіна %1$s (%2$d/%3$d)

en: All installations have been completed.
uk_UA: Усі установки завершено.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
uk_UA: Починається процес встановлення. Цей процес може зайняти тривалий час на деяких системах, тому будь ласка, будьте терплячі.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk_UA: Встановлення та активація плагіна %1$s (%2$d/%3$d)

en: All installations and activations have been completed.
uk_UA: Усі встановлення та активації завершені.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s done.
uk_UA: %1$s готово.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
uk_UA: Починається процес встановлення та активації. Цей процес може зайняти тривалий час на деяких системах, тому будь ласка, будьте терплячі.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
uk_UA: Встановити %1$s не вдалося.

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
uk_UA: Сталася помилка при встановленні %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk_UA: Оновлення плагіну %1$s (%2$d/%3$d)

en: Plugin activation failed.
uk_UA: Активація плагіна не вдалася.

en: No plugins are available to be activated at this time.
uk_UA: Наразі немає доступних плагінів для активації.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
uk_UA: Жодних плагінів не обрано для активації. Жодних дій не виконано.

en: No plugins are available to be updated at this time.
uk_UA: Наразі немає плагінів для оновлення.

en: No plugins are available to be installed at this time.
uk_UA: Наразі немає доступних плагінів для встановлення.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
uk_UA: Жодних плагінів не обрано для оновлення. Жодних дій не виконано.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
uk_UA: Жодних плагінів не обрано для встановлення. Жодних дій не виконано.

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Upgrade message from the plugin author:
uk_UA: Повідомлення про оновлення від автора плагіна:

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
uk_UA: Активувати %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
uk_UA: Оновити %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
uk_UA: Встановити %2$s

en: Status
uk_UA: Статус

en: Version
uk_UA: Версія

en: Type
uk_UA: Тип

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Plugin
uk_UA: Плагін

en: No plugins to install, update or activate.
uk_UA: Немає плагінів для встановлення, оновлення або активації.

en: Available version:
uk_UA: Доступна версія:

en: Minimum required version:
uk_UA: Мін. необхідна версія:

en: Installed version:
uk_UA: Встановлена версія:

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
uk_UA: невідома

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Для активації <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Для активації <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Для активації <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Доступне оновлення <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Доступні оновлення <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Доступних оновлень <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Встановити <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Встановити <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Встановити <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Всі <span class="count">(%s)</span>

en: Update recommended
uk_UA: Оновлення рекомендовано

en: Requires Update
uk_UA: Потребує оновлення

en: Required Update not Available
uk_UA: Потрібне оновлення не доступне

en: Active
uk_UA: Діючий

en: Installed But Not Activated
uk_UA: Встановлено, але не активовано

en: Not Installed
uk_UA: Не встановлено

en: Pre-Packaged
uk_UA: Заздалегідь запаковано

en: External Source
uk_UA: Зовнішнє джерело

en: WordPress Repository
uk_UA: Репозиторій WordPress

en: Recommended
uk_UA: Рекомендовані

en: Required
uk_UA: Обов’язкові

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
uk_UA: та

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
uk_UA: Архів плагіна містить більше одного файлу, але ці файли не в теці.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
uk_UA: Будь ласка, зв'яжіться з автором плагіна та попросіть запакувати плагін відповідно до правил WordPress.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
uk_UA: Пакет віддаленого плагіну не містить папки з потрібним частиною посилання, тому перейменування не спрацювало.

en: Update Required
uk_UA: Потрібне оновлення

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
uk_UA: Цей плагін потрібно оновити для сумісності з вашою темою.

en: Please contact the administrator of this site for help.
uk_UA: Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором цього сайту, щоб отримати допомогу.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
uk_UA: Необхідно встановити, оновити або активувати ще один або кілька обов'язкових і рекомендованих плагінів.

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
uk_UA: Усі плагіни успішно встановлено та активовано. %1$s

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
uk_UA: Плагін не активовано. Для цієї теми потрібна новіша версія %s. Будь ласка, оновіть плагін.

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
uk_UA: Ніяких дій не здійснено. Плагін %1$s було вже активовано.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
uk_UA[0]: Наступний плагін було успішно активовано:
uk_UA[1]: Наступні плагіни було успішно активовано:
uk_UA[2]: Наступних плагінів було успішно активовано:

en: Plugin activated successfully.
uk_UA: Плагін успішно активовано.

en: Return to the Dashboard
uk_UA: Повернутися до майстерні

en: Return to Required Plugins Installer
uk_UA: Повернутися до розділу встановлення необхідних плагінів

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
uk_UA[0]: Почати активацію плагіна
uk_UA[1]: Почати активацію плагінів
uk_UA[2]: Почати активацію плагінів

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
uk_UA[0]: Почати оновлення плагіна
uk_UA[1]: Почати оновлювати плагіни
uk_UA[2]: Почати оновлення плагінів

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
uk_UA[0]: Почати встановлення плагіну
uk_UA[1]: Почати встановлення плагінів
uk_UA[2]: Почати встановлення плагінів

en: Something went wrong with the plugin API.
uk_UA: Щось пішло не так із API плагіну.

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
uk_UA: Оновлення плагіну: %s

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
uk_UA: Встановлення плагіну: %s

en: Install Plugins
uk_UA: Встановити плагіни

en: Install Required Plugins
uk_UA: Встановити необхідні плагіни

en: Customize
uk_UA: Налаштувати

en: Rate This Theme
uk_UA: Поставити рейтинг темі

en: Dismiss this notice
uk_UA: Відхилити це сповіщення

[ctx: hour archives time format]
en: g a
uk_UA: H

[ctx: minute and hour archives time format]
en: g:i a
uk_UA: H:i

note: Translators: Weekly archive title. %s is the week date format.
en: Week %s
uk_UA: Тиждень %s

note: Translators: Minute archive title. %s is the minute time format.
en: Minute %s
uk_UA: Хвилина %s

note: Translators: %s is the page number.
en: Comment Page %s
uk_UA: Сторінка коментарів %s

note: Translators: %s is the page number.
en: Page %s
uk_UA: Сторінка %s

note: Translators: %s is the search query.
en: Search results for: %s
uk_UA: Результати пошуку для: %s

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: 404 Not Found
uk_UA: Не знайдено 404

en: Home
uk_UA: Домашня

[ctx: breadcrumbs aria label]
en: Breadcrumbs
uk_UA: Навігаційні стежки

en: Browse:
uk_UA: Оглядати:

note: translators: number of items in the mini cart.
en: %d item | %d items
uk_UA[0]: %d елемент

en: View your shopping cart
uk_UA: Переглянути свій кошик

en: Displays items on footer third column.
uk_UA: Відображати елементи у третьому стовпці колонтитула.

en: Footer Third Section
uk_UA: Третій розділ колонтитулу

en: Displays items on footer second column.
uk_UA: Відображати елементи у другому стовпці колонтитула.

en: Footer Second Section
uk_UA: Другий розділ колонтитулу

en: Displays items on footer first column.
uk_UA: Відображати елементи в першому стовпці колонтитула.

en: Footer First Section
uk_UA: Перший розділ колонтитулу

en: Add widgets to front-page sidebar section.
uk_UA: Додати віджети до розділу бічної колонки на передній сторінці.

en: Front-page Sidebar Section
uk_UA: Розділ бічна колонка домашньої сторінки

en: Add widgets to front-page contents section.
uk_UA: Додати віджети до розділу вмісту на першій сторінці.

en: Front-page Content Section
uk_UA: Розділ вмісту домашньої сторінки

en: Add widgets for main sidebar.
uk_UA: Додати віджети до основної бічної колонки.

en: Main Sidebar
uk_UA: Головна бічна колонка

en: Select Category
uk_UA: Виберіть категорію

en: Choose Image
uk_UA: Виберіть зображення

en: Select Image
uk_UA: Виберіть зображення

en: Upload
uk_UA: Завантажити

en: Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.
uk_UA: Меню соцмереж не встановлено. Вам потрібно створити меню та призначити його соціальному меню в налаштуваннях меню.

en: Displays social contacts lists from selected settings.
uk_UA: Відображає списки соціальних контактів із вибраних налаштувань.

en: Show excerpt
uk_UA: Показувати уривок

en: Settings for all tabs
uk_UA: Налаштування для всіх вкладок

en: Enable Categorised Tab
uk_UA: Увімкнути категоризовану вкладку

en: Categorised Posts
uk_UA: Категоризовані записи

en: Popular Posts
uk_UA: Популярні записи

en: Latest
uk_UA: Останні

en: Latest Posts
uk_UA: Останні записи

en: No
uk_UA: Ні

en: Yes
uk_UA: Так

en: Popular
uk_UA: Популярні

en: Trending
uk_UA: В тренді

en: Displays tabbed posts lists from selected settings.
uk_UA: Відображає списки записів на вкладках із вибраних налаштувань.

en: Displays posts slider from selected category.
uk_UA: Відображає слайдер повідомлень із вибраної категорії.

en: Posts Grid
uk_UA: Сітка записів

en: Select category 2
uk_UA: Виберіть категорію 2

en: Title 2
uk_UA: Назва 2

en: Select category 1
uk_UA: Виберіть категорію 1

en: Title 1
uk_UA: Назва 1

en: Displays posts from 2 selected categories in double column.
uk_UA: Відображає записи з двох вибраних категорій у подвійній колонці.

en: Select category
uk_UA: Виберіть категорію

en: Displays posts carousel from selected category.
uk_UA: Відображає карусель записів із вибраної категорії.

en: Descriptions
uk_UA: Опис

en: Name
uk_UA: Ім’я

en: Profile image
uk_UA: Зображення профілю

en: Title
uk_UA: Назва

en: Displays author info.
uk_UA: Відображати інформацію про автора.

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
uk_UA: Редагувати <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: View all posts in %s
uk_UA: Переглянути всі записи в %s

en: Next
uk_UA: Далі

en: Previous
uk_UA: Попередній

en: WP Post Author
uk_UA: Автор запису WP

en: Select category color class. You can set appropriate categories color on "Categories" section of the theme customizer.
uk_UA: Виберіть кольоровий клас категорії. Ви можете встановити відповідний колір категорій у розділі "Категорії" у налаштуваннях теми.

en: Color Class
uk_UA: Кольоровий клас

en: Category Color 3
uk_UA: Колір 3 категорії

en: Category Color 2
uk_UA: Колір 2 категорії

en: Category Color 1
uk_UA: Колір 1 категорії

en: Primary Sidebar - Content
uk_UA: Основна бічна колонка - вміст

en: Content - Primary Sidebar
uk_UA: Вміст - основна бічна колонка

en: Set as global layout
uk_UA: Встановити як глобальне компонування

en: Layout Options
uk_UA: Параметри компонування

en: Pages:
uk_UA: Сторінки:

en: Copyright Text
uk_UA: Текст авторського права

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Latest Posts Options
uk_UA: Параметри останніх записів

en: None
uk_UA: Немає

en: Full Content
uk_UA: Повний вміст

en: Post excerpt
uk_UA: Поштові збори

en: Content view
uk_UA: Перегляд вмісту

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Left
uk_UA: Ліворуч

en: Image alignment
uk_UA: Вирівнювання картинки

en: Grid
uk_UA: Сітка

en: Full
uk_UA: Повний

en: Archive layout
uk_UA: Компонування архіву

en: Archive Settings
uk_UA: Налаштування архіву

en: Hide All
uk_UA: Приховати все

en: Show Author Only
uk_UA: Показати лише автора

en: Show Date Only
uk_UA: Показати лише дату

en: Show Date and Author
uk_UA: Показати дату та автора

en: Full width content
uk_UA: Вміст на всю ширину

en: Primary sidebar - Content
uk_UA: Основна бічна колонка - вміст

en: Content - Primary sidebar
uk_UA: Вміст - основна бічна колонка

en: Show breadcrumbs
uk_UA: Показати навігаційні стежки

en: Breadcrumb Options
uk_UA: Параметри навігаційної стежки

en: Header Options
uk_UA: Параметри хедеру

en: Enable preloader
uk_UA: Увімкнути анімацію завантаження

en: Preloader Options
uk_UA: Параметри анімації завантаження

en: Theme Options
uk_UA: Параметри теми

en: Only Home Content
uk_UA: Тільки домашній вміст

en: Home Sidebar - Home Content
uk_UA: Домашня бічна колонка - домашній вміст

en: Home Content - Home Sidebar
uk_UA: Домашній вміст - домашня бічна колонка

en: Select frontpage content alignment
uk_UA: Вибрати вирівнювання вмісту передньої сторінки

en: Frontpage Content alignment
uk_UA: Вирівнювання вмісту на домашній сторінці

en: Frontpage Layout Settings
uk_UA: Налаштування компонуванняа передньої сторінки

en: Featured Posts Category
uk_UA: Категорія популярних записів

en: Featured Posts Section Title
uk_UA: Заголовок розділу популярних записів

en: Featured Posts Section
uk_UA: Розділ вибраних записів

en: Editor's Picks Title
uk_UA: Назва вибору редакції

en: Slider Posts Category
uk_UA: Категорія записів слайдера

en: Main Banner Section
uk_UA: Розділ "Основного банера"

en: Enable Flash Posts Section
uk_UA: Увімкнути розділ флеш-записів

en: Flash Posts
uk_UA: Флеш-записи

en: Show sitewide
uk_UA: Показати на всьому сайті

en: Show banner advertisement on
uk_UA: Показувати банерну рекламу на

en: Open in new tab
uk_UA: Відкрити в новій вкладці

en: URL Link
uk_UA: URL посилання

en: Recommended Size %1$s px X %2$s px
uk_UA: Рекомендований розмір %1$s px X %2$s px

en: Banner Section Advertisement
uk_UA: Банер розділу "Реклама"

en: Banner Advertisement
uk_UA: Банер "Реклама"

en: Frontpage Options
uk_UA: Параметри домашньої сторінки

en: Upgrade now
uk_UA: Оновити зараз

en: Disable Image Tint/Overlay
uk_UA: Вимкнути Відтінок чи Накладення зображення

en: Site Title/Tagline Color
uk_UA: Колір назви/ключової фрази сайту

en: Site Title Size
uk_UA: Розмір назви сайту

en: Copyright &copy; All rights reserved.
uk_UA: Copyright © Усі права захищено.

en: Read More
uk_UA: Читати далі

en: Featured Story
uk_UA: Вибрана історія

en: Trending Story
uk_UA: Трендова історія

en: Editor's Picks
uk_UA: За вибором редактора

en: Main Story
uk_UA: Основна історія

en: All
uk_UA: Всі

en: Skip to content
uk_UA: Перейти до вмісту

[ctx: Source Sans Pro font: on or off]
en: on
uk_UA: на

en: Footer Menu
uk_UA: Нижнє меню

en: Social Menu
uk_UA: Меню соцмереж

en: Top Menu
uk_UA: Верхнє меню

en: Primary Menu
uk_UA: Основне меню

note: translators: 1: Theme name, 2: Theme author.
en: %1$s by %2$s.
uk_UA: %1$s автор: %2$s.

en: Comments are closed.
uk_UA: Коментування закрито.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: comment count number, 2: title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[0]: %1$s коментар до &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[1]: %1$s коментарі до &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[2]: %1$s коментарів до &ldquo;%2$s&rdquo;

note: translators: 1: title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
uk_UA: Один коментар до &ldquo;%1$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
uk_UA: Схоже нічого не було знайдено. Спробуйте скористатися пошуком, або посиланнями нижче?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
uk_UA: Отакої! Цю сторінку не знайдено.
